אודות

הרשמה לניוזלטר

אודות

חברת עוז טל מערכות מחשוב נוסדה בשנת 1997 על ידי עוז אביזוב מהנדס מיקרוסופט בעל יידע וניסיון רב של כ-23 שנים בשוק העסקי ומשמש כבעלים וכמנכ"ל. כיום מונה החברה כ- 10 טכנאים וצוות מקצועי. מרכז החברה נמצא במרכז ירושלים המאפשרת מענה מהיר ללקוחותיה.

חברת עוז טל מערכות מחשוב, בעלת וותק של כ-18 שנה בשוק העסקי מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות כוללים ושירותים מקצועיים המספקים מענה לכל הצרכים של מערך המחשוב בארגון. אנו שמים לעצמנו למטרה להתפתח, ליישם טכנולוגיות חדשות ועל-ידי כך לייעל את רמת השירות.

חברת עוז טל מערכות מחשוב מתמחה במתן מגוון פתרונות מחשוב מתקדמים התפורים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ומהווה גורם מרכזי בתחום המחשוב בישראל ונבחרה כספק פתרונות מצטיין של מיקרוסופט בישראל.

חברת עוז טל מערכות מחשוב הינה חברת אינטגרציה בתחום ה-IT המתמחה במתן פתרונות ושירותים כוללים החל מייעוץ ותכנון ראשוני דרך הקמת תשתיות, הקמת רשת המחשוב הארגונית, מתן פתרונות בתחום התקשורת ואבטחת מידע וכן אחזקה ותמיכה כוללת בכל מערכות המחשוב בעסק.

שירות: חברת עוז טל מערכות מחשוב מאמינים שזמן וכסף הם גורם מכריע בעסקים ולכן גייסנו לעבודה טכנאים ברמה הגבוהה ביותר של אנשי סיסטם בארץ. לקוחותינו נהנים משרות אישי באמצעות מנהל לקוח אשר מייעץ ומלווה את הלקוח החל משלבי התכנון וההקמה של רשת המחשוב דרך ההטמעה והתחזוקה השוטפת.

חברת עוז טל מערכות מחשוב מאמינה במתן שרות וליווי מקצה לקצה המאפשר ללקוח לרכז את כל פעילות המחשוב מול ספק יחיד בין בחומרה ובין בתוכנה. חברת עוז טל מערכות מחשוב שותפה עם לקוחותיה בהפקת ערך עסקי גבוה מטכנולוגיות המידע ומאפשרת להם לרתום את הטכנולוגיה לצרכי הארגון באופן היעיל והמתקדם ביותר, היא נמצאת בחזית הטכנולוגיה על מנת לאפשר ללקוחותיה את הפתרונות הנכונים ביותר לצרכי הארגון.